ماگ سنجاب

ماگ سنجاب 1

ماگ سنجاب بسیار قشنگ

 

با سلام خدمت همه شما دوستان و هنرمندان همیشه همراه سایت سرزمین خمیر

امروز قراره با هم سری به دوران کودکی بزنیم و یکی از انیمیشن های مورد علاقمون رو مهمون همیشگی لحظه های شادمون کنیم.

آموزش امروز درباره ساخت عروسک روی ماگه که به خودی خود هم جذابه،چه برسه به این که بدونیم طرح نهاییمون قراره به ایشون تبدیل بشه:

ماگ سنجاب

وسایل مورد نیاز برای رسیدن به همچین نتیجه ای خمیر پلیمری میهن،ابزار کار با فوندانت و در نهایت یه ماگ خوشگل و یکم چاشنی صبر و دقته که بجز دو مورد آخر:D بقیه رو میتونید از سایت ما به آدرس www.batterland.ir سفارش بدید.

ماگ سنجاب1

قدم اول:یکم خمیر کرم رنگ رو جدا کنید،روی ماگ قرار بدید و با دستتون بهش حالت بدید تا طرح کلی سر سنجابمون آماده بشه.

ماگ سنجاب2

چون قسمت چشم ها همیشه برجستگی بیشتری داره خمیر بیشتری روی اون قسمت قرار بدید و با دستتون مرتبش کنید.

ماگ سنجاب3

بعد از حالت دادن سر،دو تکه کوچک از خمیر سفیدرنگ جدا کنید و برای قسمت سفیدی چشم ها قرار بدید.نوار باریکی از خمیر کرم رنگ جدا کنید و چشم ها رو دورگیری کنید.میتونید دو نوار خیلی خیلی باریکتر هم به رنگ صورتی آماده کنید و به کمک ابزار کار با فندانت و یا سوزن توی حاشیه داخلی چشم ها قرار بدید تا حالت طبیعی تری پیدا کنه.

ماگ سنجاب4

مجددا به کمک ابزار کار با فوندانت دو تکه کوچک از خمیر سبز رنگ برای چشم ها،و دو تکه کوچکتر از خمیر سیاه رنگ برای مردمک اونها قرار بدید.

ماگ سنجاب 8

از خمیری کمی تیره تر از رنگی که برای صورت استفاده کردید مقداری جدا کنید و به کمک دست بدن سنجاب رو شکل بدید.

ماگ سنجاب 10

خمیر سفید رنگ رو پهن کنید و قسمتی ازش رو برای روی شکم سنجاب برش بدید و متصل کنید.

ماگ سنجاب 12

با استفاده از ابزار کار با فوندانت و یا هر وسیله مشابهی،طرح های روی بدن رو ایجاد کنید.

ماگ سنجاب 14

از خمیر همرنگ با بدن سنجاب،مقدار دیگه ای جدا کنید و برای ایجاد قالب کلی پاها ازش استفاده کنید و مجددا به کمک ابزار طرح های روی پاها رو مشابه با بدن ایجاد کنید.برای شکل دادن پنجه پاها از تکه کوچکتری از خمیر،و برای ناخن ها از تکه های کوچک خمیر صورتی رنگ استفاده کنید.

ماگ سنجاب 16

تکه ای خمیر به رنگ قهوه ای روشن بردارید و به عنوان بلوط شکل بدید و به سنجاب متصل کنید.

ماگ سنجاب 18

از کلاهکی به رنگ قهوه ای تیره برای بالای بلط استفاده کنید.میتونید در این مرحله از تکه کوچکی از خمیر همرنگ با کلاهک برای برجستگی بالای اون استفاده کنید و سپس بوسیله ابزار فوندانت،طرح های روی بلوط رو هم ایجاد کنید.

ماگ سنجاب 20

از خمیر کرم برای ایجاد پوزه سنجاب و از خمیر مشکی رنگ برای سیاهی قسمت انتهایی اون استفاده کنیئ.بعد دو قسمت کوچک از خمیر همرنگ با صورت برداشته و با شکل دادن و متصل کردن به سر،گوش ها رو ایجاد کنید.

ماگ سنجاب 22

کمی دیگه از خمیر کرم رنگ بدنه بردارید و و بصورت دو نوار باریک دربیارید و در قسمت دستها کنار بدن و روی بلوط قرار بدید.از نوارهای باریکتر صورتی رنگ هم برای ناخن های دستها استفاده کنید.

ماگ سنجاب 24

مقدار دیگه ای از خمیر بدنه بردارید و بعد از حالت دادن بهش بوسیله دست،روی قسمتی که باید جایگاه دم باشه قرار بدید.در اینجا هم میتونید برای زیباتر و طبیعی شدن کارتون،با کمک مقداری رنگ سیاه روی دم حالت مو ایجاد کنید.

نکته مهم و رمز اصلی خلق یک اثر هنری صبر و حوصله و دقت شما به عنوان خالقه،پس صبور باشید و با اثرهای زیباتون هنرتون رو موندگار کنید.

شما میتونید با مراجعه به سایت ما به آدرس WWW.BATTERLAND.IR لوازم مورد نیاز و خمیر پلیمری میهن رو تهیه کنید.

امیدوارم که از این آموزش لذت برده باشید.روزتون خوش و دلتون شاد

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.